reklama

Chanel pro moderní bohyni: Cruise kolekci předvedla i Barbora Podzimková

Čtěte více: móda
  • Tentokrát Karla Lagerfelda políbila antická múza, proto se takzvaná cruise linie oblečení pro rok 2018 nese v duchu starověkého Řecka a Říma.
profimedia 0331083566 profimedia 0331083566 Foto: Profimedia.cz / Chanel

"Tato historická epocha mě oslovila proto, že tehdejší znázornění ženy bylo absolutně dokonalé. Od té doby ji převzala renesanční estetika, která rovněž dokázala uchopit rozpuk mládí a nepředvídatelnost," prohlásil Lagerfeld.

Modely, které Chanel představil v pařížském Grand Palais, zdůrazňují boky. Nechybí pro značku typický tvíd, který je znázorněn v siluetách, co připomínají tógy svobodných Římanů. Zaujaly také výrazné čelenky a naddimenzované oční linky. Lagerfeld tímto způsobem ztělesnil svou vizi o mýtické Heleně Trojské.

Mezi modelkami se objevila stále úspěšnější rodačka z Příbrami, Barbora Podzimková, která je nově také tváří kosmetické řady Chanel. V předních řadách přehlídky seděli oblíbení ambasadoři módního domu, včetně Keiry Knighley, modelky Caroline de Maigret i režiséra Pedra Almodóvara.

 

 

Anna Nosková
Přeposlat
Diskuse
reklama
comments powered by Disqus

Když Babiš navrhoval zlevnění piva, ODS to označila za populismus. Teď s podobným návrhem přišla, ministr Pilný je proti

V Česku prodáváme stejně kvalitní zboží jako v Německu, říká šéf drogerií dm. Firma plánuje e-shop

Data nemusí být anonymní. Manažer Uberu zastrašoval novinářku informacemi o jejích jízdách

Nevěřili mi, že lidé budou platit za rady na hubnutí, říká vítěz soutěže Franchisa roku. Teď má skoro 150 poboček značky Naturhouse

Lidé s vyšším IQ více sdílí Mozarta či Kmotra, říká psychometrik sociálních sítí

reklama