Téma: aukce

Aukce v Česku dál trhají rekordy. Letos sběratelé za výtvarná díla utratili přes 1,4 miliardy korun

Jeruzalém, da Vinci a čeští orientálci

Finále na konci roku

Galerie Kodl vydražila 98 procent položek, Zrzavého obraz za 17,4 milionu korun překonal rekord

Lidé jsou nezdravě bohatí, vydělávají na tom obchodníci s uměním

Čínská aukční síň Taobao vydražila dva Boeingy za více než miliardu. Třetí letoun je ještě k dispozici

Nový nejdražší obraz prodaný na aukci: Da Vinciho Spasitel světa byl vydražen za 9,8 miliardy korun

Umění je dobrá životní pojistka, říká ředitelka české pobočky aukčního domu Dorotheum

Da Vinciho náhodou nalezený obraz Krista se může vydražit až za dvě miliardy, zlomil by tak rekord

Leonardův Spasitel světa změní majitele. Za miliardy

Fillův obraz Zátiší se sokolem byl v Praze vydražen téměř za 11,3 milionu korun

Aukční síň Dorotheum vydražila sbírku Reynkových grafik za téměř 14 milionů korun

Reynkovy grafiky i výjimečné malby

Do aukce jdou Kinterovy asambláže, Šípkův skleněný svícen nebo Zrzavého litografie

Aukční diář: Do dražby jdou Zrzavého obraz, Rösslerova fotografie či sklo Libenského a Brychtové

Národní knihovna v Londýně vydražila modlitební knihu ze 17. století, autorce sloužila jako památník

Začíná aukční sezona, na trhu s uměním se budou dražit malby Františka Muziky či Zdeňka Buriana

Exšéf PPF Investments a manažeři Zootu věří aukcím pohledávek. Nová firma letos plánuje profinancovat faktury za půl miliardy korun

Ceny českých veteránů značky Škoda a Tatra raketově rostou. Sběratelé za ně dají statisíce

Do dražby jde unikátní svatováclavský dukát č. 17

1 - 20 / 278