reklama

Titulní stránky, které nevyšly

jarvis_59d62adc498e27acc1704ca8.png Aktuální vydání časopisu ego! Foto: Marek Rubec

Každý máme tajemství. Ukrýváme je v hlavě či jiné skrýši. Mohou být zašifrována i do hudby nebo do umění kulinářského. Nad jedinečnou chutí, vůní a texturou speciality, již nám právě naservírovali, si lámeme… jazyk.

Hergot, jak se jim to podařilo takhle křupavé a šťavnaté, vláčné a jemné, přitom pikantní, ale nepálivé? Proboha, a co do toho dali? "Tajemství šéfkuchaře" bývalo obligátní klišé na lístcích restaurací v éře socialismu a schovávala se za ním obvykle nějaká gastronomická zrůdnost. Ale ono to tajemství skutečně existuje a je geniálně jednoduché, jak by asi potvrdil michelinský šéfkuchař Sven Elverfeld, s nímž přinášíme rozhovor. Prozradím, že spočívá v použitých surovinách, ingrediencích, a ještě v něčem navíc.

Podobně na to šly i tři Rusky, když v růžové krabici míchaly svého bedekra Prague in box. A tajemství pana Petra Kellnera, jenž se na nás dívá z titulní strany ega? Daňci nejsou tím, čím se zdají být…, abych parafrázoval obra ze seriálu Twin Peaks. Ale kdo ví.

jarvis_59d62add498e27acc1704cb0.jpeg
Foto: Pepa Dvořáček
jarvis_59d62adc498e27acc1704cac.jpeg
Foto: Michaela Danelová
Jan Bartáček
Přeposlat
Diskuse
reklama

Sanofi prodá divizi generik, její vlajkovou lodí je česká Zentiva. Cena se může pohybovat kolem tří miliard eur

Babiše se Zaorálkem čeká stíhací závod. Během večera se utkají ve dvou superdebatách

Brněnskou společnost Moravia IT kupují za sedm miliard Britové. Firma patří v oboru k největším na světě, stojí za překlady Windows

Kdo chce zavést právo nebrat šéfovi telefon? A kdo chce snížit DPH na květiny? Zkuste si, jestli poznáte strany podle programu

Babiš kritizoval Kellnera. O2, která spadá do miliardářova portfolia, poté rozeslala SMS propagující knihu Boss Babiš

reklama