reklama

Kellner plánuje nákup dalších nemovitostí v Rusku

Čtěte více: PPF | Rusko | Reality
  • Skupina PPF Petra Kellnera by mohla v Rusku získat další lukrativní nemovitosti. Podle listu Vedomosti má zájem o nákupní středisko Nevsky Centre v Petrohradu.
  • Portfolio by v brzké době mohla obohatit také o další budovu v moskevském administrativním komplexu Metropolis, kde postupuje ve spolupráci s americkou firmou Hines.
  • PPF chytá v neposlední řadě na území Ruska vlastní výstavbu.
V moskevském komplexu Metropolis vlastní PPF dvě budovy. Již brzy by mohla koupit ve spolupráci s americkou společností Hines další. V moskevském komplexu Metropolis vlastní PPF dvě budovy. Již brzy by mohla koupit ve spolupráci s americkou společností Hines další. Foto: PPF

Skupina PPF miliardáře Petra Kellnera se letos chystá v Rusku utratit miliardy korun. Podle listu Vedomosti je aktuálně jedním z největších adeptů na koupi nákupního střediska Nevsky Centre. Jedná se o jedno z nejúspěšnějších nákupních center v Petrohradě, které se vloni na podzim rozhodla prodat společnost Stockmann Group.

Samotný prodej zajišťuje realitněporadenská firma Colliers International, která již sestavila užší seznam potenciálních kupců. Na něm se má nacházet právě PPF. Společnost samotná však svůj zájem oficiálně nepotvrdila. "Spekulace z trhu nekomentujeme," řekla HN mluvčí Zuzana Migdalová.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé.

Děkujeme za vaši přízeň.

Obsah starší než měsíc je součástí archivu a do článků zdarma se nepočítá.
Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Předplatit

Adam Váchal
Přeposlat
Diskuse

Spojuje průzkumy a sázkařské kurzy. ČSSD slábne, stoupá SPD a piráti. Babiš asi nesestaví vládu sám, říká

Banky ve třetím čtvrtletí zpřísnily podmínky úvěrů na bydlení, i tak ve zbytku roku čekají zvýšení poptávky

Nastala nová éra astronomie. Vědci poprvé pozorovali zdroj gravitačních vln v místě, kde splynuly neutronové hvězdy

Česká měna je už téměř na úrovni jako před intervencemi. Na konci příštího roku může euro stát 25 korun, odhadují analytici

Narcos a další seriály Netflixu přilákaly za čtvrt roku 5 milionů uživatelů. Tržby vzrostly meziročně o třetinu

reklama