reklama

FIFA 18 skóruje nejen u fanoušků Sparty

Čtěte více: technologie | PC | počítačové hry
  • Proti předchozímu ročníku nenabízí FIFA 18 zdánlivě nic zásadního, kromě aktuálních soupisů týmů a toho, že je její marketingovou tváří Cristiano Ronaldo.
  • Někdy se ale malé změny sejdou tak, že vytvoří ve výsledku něco skvělého.
  • U FIFA 18 to platí na sto procent.
FIFA 18 skóruje nejen u fanoušků Sparty FIFA 18 skóruje nejen u fanoušků Sparty Foto: Electronic Arts

Není nic horšího, než když vás hra frustruje. FIFA 18 si zaslouží platinový pohár za to, že hráčům trochu povolila otěže. Největší změnou proti loňskému ročníku je totiž "drobná" úprava: umělá inteligence už nemá nadpřirozené schopnosti v obraně, skórovat je snazší a zábavnější. Nový díl navíc nabízí i kapku českého fotbalu. O celé lize můžete dál snít, ale na Letné jsou spokojení, Sparta svůj kádr do FIFA 18 dostala.

Proti předchozímu ročníku nenabízí FIFA 18 zdánlivě nic zásadního, kromě aktuálních soupisek týmů a toho, že je její marketingovou tváří Cristiano Ronaldo. Někdy se ale malé změny sejdou tak, že vytvoří ve výsledku něco skvělého. U FIFA 18 to platí na sto procent. Jako největší změnu vydavatel Electronic Arts uvádí nový systém animací. Za touto jednoduchou frází se ale skrývá výrazná proměna hratelnosti. Spolu s novým systémem přihrávek mají hráči mnohem větší kontrolu nejen nad míčem, ale hlavně nad pohybem samotných fotbalistů. Pocit z hraní je mnohem lepší než u loňského, také povedeného ročníku a to je největší možná poklona. Příjemné jsou i změny režimu Ultimate Team, který nabízí lepší odměny i při hraní proti počítači.

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé.

Děkujeme za vaši přízeň.

Obsah starší než měsíc je součástí archivu a do článků zdarma se nepočítá.
Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Předplatit

Otakar Schön
Přeposlat
Diskuse

Firmy hýří optimismem. Lidé nejsou, zaměstnavatelé přesto chtějí nabírat jako nikdy v historii

Ve Velké Chuchli se začíná přepřahat. Rodina developera Radovana Vítka patrně ovládne firmu, která v Praze organizuje dostihy

Jsem eurofederalista, ale šéf německé SPD Schulz mě nepotěšil. Uškodil myšlence evropské federace jako nikdo jiný, řekl Zeman

V Rakousku explodoval plynový terminál, výbuch zabil jednoho člověka. Itálie se chystá na stav nouze, cena plynu stoupá

Ať nám spisy k Čapímu hnízdu přinesou do sněmovny, na policii chodit nebudeme, usnesl se imunitní výbor

reklama