Téma: aukce

Nový nejdražší obraz prodaný na aukci: Da Vinciho Spasitel světa byl vydražen za 9,8 miliardy korun

Umění je dobrá životní pojistka, říká Mária Gálová, ředitelka české pobočky aukčního domu Dorotheum

Da Vinciho náhodou nalezený obraz Krista se může vydražit až za dvě miliardy, zlomil by tak rekord

Leonardův Spasitel světa změní majitele. Za miliardy

Fillův obraz Zátiší se sokolem byl v Praze vydražen téměř za 11,3 milionu korun

Aukční síň Dorotheum vydražila sbírku Reynkových grafik za téměř 14 milionů korun

Reynkovy grafiky i výjimečné malby

Do aukce jdou Kinterovy asambláže, Šípkův skleněný svícen nebo Zrzavého litografie

Aukční diář: Do dražby jdou Zrzavého obraz, Rösslerova fotografie či sklo Libenského a Brychtové

Národní knihovna v Londýně vydražila modlitební knihu ze 17. století, autorce sloužila jako památník

Začíná aukční sezona, na trhu s uměním se budou dražit malby Františka Muziky či Zdeňka Buriana

Exšéf PPF Investments a manažeři Zootu věří aukcím pohledávek. Nová firma letos plánuje profinancovat faktury za půl miliardy korun

Ceny českých veteránů značky Škoda a Tatra raketově rostou. Sběratelé za ně dají statisíce

Do dražby jde unikátní svatováclavský dukát č. 17

Nejdražší britské auto vyšlo na půl miliardy

Aukce historických aut prolamují rekordy. Unikátní Aston Martin se prodal za půl miliardy korun

Aukce faktur jsou stále populárnější. Na českém trhu skrývají miliardový potenciál

Sezona vrcholí

Aukce pro sítě 5G se zúčastní šest operátorů

Do aukce kmitočtů pro sítě 5G se kromě trojky operátorů přihlásily i čtyři další firmy

1 - 20 / 272