reklama

Citáty dne

Nikdy se nesmíříme s ruskou okupací Krymu. Sankce budou trvat, dokud Moskva Ukrajině nevrátí plnou kontrolu nad poloostrovem. Společně s EU trváme i na tom, že Rusko musí odvolat své síly z Donbasu.

Rex Tillerson
ministr zahraničí USA na bezpečnostní konferenci ve Vídni za přítomnosti svého ruského protějšku Sergeje Lavrova

To jsou mimořádné stupidní lži, jak se po zákazu snížil počet infarktů o deset procent. Já chci kouřit. Mě to baví. Stejně jako harašení.

Jaroslav Kubera
senátor ODS při projednávání petice požadující zmírnění tzv. protikuřáckého zákona. Senát v hlasování jakékoliv změny odmítl.

 

Výjimečně a rád musím s prezidentem Zemanem souhlasit. Voliči mají skutečně právo vědět, že politik, kterého si zvolili na základě jeho slibů, nesplňuje to, k čemu se jim zavázal.

Pavel Telička
Místopředseda Evropského parlamentu zahájil na sociálních sítích iniciativu, v níž chce poukazovat na Zemanovy nesplněné sliby.

red
Přeposlat
Diskuse
reklama

Manpower: Česko má kvalifikované zaměstnance, kteří ovšem neumí anglicky. Přesto patří do TOP 10 trhů práce Evropy

České soláry se rozrůstají po celém světě. V Íránu startuje projekt za 300 milionů, další vzniknou v Chile či Austrálii

Česká RSBC kupuje největšího výrobce pistolí ve Slovinsku. Sází na zhoršení bezpečnostní situace v Evropě

CRAB kontrolující nemovitosti státu měl šetřit miliony, namísto toho je spolykal. Evidence jednoho objektu stojí 27 tisíc

Zeman jmenoval novou vládu. Kabinet zvolil vicepremiéry Brabce a Stropnického a Babišovi nařídil odmítnout kvóty pro migranty

reklama