reklama

Na světě je plnohodnotný trailer na osmé Hvězdné války. Nech minulost zemřít, zabij ji, říká antagonista

Trailer
  • Přes dvě a půl minuty trvá očekávaný plnohodnotný trailer ke sci-fi filmu Star Wars: Poslední z Jediů, jenž měl premiéru v noci na úterý.
  • Video naznačuje, že v osmé epizodě Hvězdných válek se hrdinka Rey znovu setká s antagonistou Kylo Renem. "Nech minulost zemřít. Když to nejde jinak, zabij ji," říká Ren, jenž v sedmé epizodě zabil svého otce a podle videa se možná nyní pokusí také o vraždu matky. "Potřebuji někoho, kdo mi v tomhle všem ukáže, kam patřím," praví v jiné části traileru hrdinka Rey.
  • Video dále obsahuje ukázku z bitvy s kráčejícími tanky připomínajícími oblíbené modely AT-AT z původní trilogie Hvězdných válek, další velký konflikt ve vesmíru či záběry na několik roztomilých nových zvířat a potvor.
  • Osmou epizodu Hvězdných válek začnou česká kina promítat 14. prosince, toto úterý dopoledne vybrané řetězce kin začínají předprodej prvních vstupenek.

 

kul
Přeposlat
Diskuse
reklama

Firmy hýří optimismem. Lidé nejsou, zaměstnavatelé přesto chtějí nabírat jako nikdy v historii

Ve Velké Chuchli se začíná přepřahat. Rodina developera Radovana Vítka patrně ovládne firmu, která v Praze organizuje dostihy

Jsem eurofederalista, ale šéf německé SPD Schulz mě nepotěšil. Uškodil myšlence evropské federace jako nikdo jiný, řekl Zeman

V Rakousku explodoval plynový terminál, výbuch zabil jednoho člověka. Itálie se chystá na stav nouze, cena plynu stoupá

Ať nám spisy k Čapímu hnízdu přinesou do sněmovny, na policii chodit nebudeme, usnesl se imunitní výbor

reklama