reklama

Magnus Brandau prezidentem Rotary Club Prag Bohemia

  • Novým prezidentem pražského Rotary Club Prag Bohemia byl pro období 2017/2018 jmenován Magnus Brandau. Rotary Club Prag Bohemia byl založen v roce 2004 a v současné době sdružuje více než 30 členů různých národností. Zvláštností klubu je, že se pravidelná týdenní setkání konají v německém jazyce. Patří tak k velmi málo Rotary klubům na celém světě, které pořádají schůzky v tomto jazyce mimo německé teritorium, např. v Moskvě, Šanghaji či Káhiře.
Magnus Brandau, prezident Rotary Club Prag Bohemia Magnus Brandau, prezident Rotary Club Prag Bohemia Foto: archiv

Magnus Brandau (54) od roku 2003 vede oddělení korporátní komunikace energetické společnosti E.ON Česká republika. Je ženatý, má tři děti a žije v Praze.

Rotary Club je mezinárodní sdružení s přibližně 1,2 miliony členy založené na principech tolerance a veřejné služby. Hlavním cílem celého sdružení i jednotlivých klubů je pomáhat prostřednictvím osobních aktivit a charitativních projektů těm, kteří to nejvíce potřebují. Nejznámějším projektem Rotary International je "End Polio", díky kterému se v posledních letech zejména v Africe znatelně snížil počet onemocnění dětskou obrnou.

-rkp
Přeposlat
Diskuse
reklama

Babiš dal ve sněmovně dohromady většinu s komunisty a SPD. Do vlády ale chce občanské demokraty

O post prezidenta se utkají Drahoš se Zemanem, Topolánka lidé nechtějí, ukázal nový průzkum

Nablýskané trable: Elon Musk představením nových elektrovozů jen zakrývá problémy Tesly

Mimochodem Davida Klimeše: Rok, kdy se demokraté rozhodli prohrát ve velkém stylu

Až 70 % Čechů platí za tarify podpultové ceny. Jak získat výhodnější podmínky, operátoři tají

reklama