reklama

Tomáš Kotera vedoucím komunikace podniku ŠKODA AUTO, Jozef Baláž se přesouvá v rámci koncernu do Pekingu

  • Od 1. září 2017 převzal vedení oddělení Komunikace podniku společnosti ŠKODA AUTO Tomáš Kotera. Bude odpovídat za korporátní komunikaci značky ŠKODA a bude přímo podřízen Jensi Katemannovi, vedoucímu Komunikace ve ŠKODA AUTO.
Tomáš Kotera, vedoucí komunikace podniku ŠKODA AUTO Tomáš Kotera, vedoucí komunikace podniku ŠKODA AUTO Foto: Škoda Auto

Tomáš Kotera (39) má dlouholeté zkušenosti z mezinárodního automobilového průmyslu, ve firmě ŠKODA AUTO působí od roku 1999 a doposud pracoval na pozici ředitele PR a komunikace značky ŠKODA v Číně.

Ve své nové funkci bude odpovídat za korporátní komunikaci značky ŠKODA a bude přímo podřízen Jensi Katemannovi, vedoucímu Komunikace ve ŠKODA AUTO.

Jeho předchůdce, Jozef Baláž (44), nastupuje k 1. září 2017 na místo ředitele PR a komunikace značky ŠKODA v rámci společnosti Volkswagen Group China v Pekingu.

Jozef Baláž působí v tradiční české automobilce 17 let. V letech 2009 a 2010 byl manažerem komunikace závodu Volkswagen Bratislava a od roku 2011 vedl oddělení Komunikace podniku ve společnosti ŠKODA AUTO.

 

-rkp
Přeposlat
Diskuse
reklama

ANO bude mít předsedy sedmi výborů, Demokratický blok čtyř, dohodly se strany. Kontrolní výbor připadne opozici

Rusnok připustil možné oslabení nezávislosti ČNB. Na určování výše inflace by se podle něj mohli podílet politici

Zeman nám sdělil, že ve státních médiích pracují šílenci a ruské vedení to vlastně nepopírá, píše ruský tisk

Odboráři ve Škodě hrozí největší stávkou v historii Česka, zastavit výrobu by mohli až na tři týdny

Vandalové poničili sochu maršála Koněva. Na podstavec nasprejovali červené letopočty

reklama