reklama

Tomáš Kotera vedoucím komunikace podniku ŠKODA AUTO, Jozef Baláž se přesouvá v rámci koncernu do Pekingu

  • Od 1. září 2017 převzal vedení oddělení Komunikace podniku společnosti ŠKODA AUTO Tomáš Kotera. Bude odpovídat za korporátní komunikaci značky ŠKODA a bude přímo podřízen Jensi Katemannovi, vedoucímu Komunikace ve ŠKODA AUTO.
Tomáš Kotera, vedoucí komunikace podniku ŠKODA AUTO Tomáš Kotera, vedoucí komunikace podniku ŠKODA AUTO Foto: Škoda Auto

Tomáš Kotera (39) má dlouholeté zkušenosti z mezinárodního automobilového průmyslu, ve firmě ŠKODA AUTO působí od roku 1999 a doposud pracoval na pozici ředitele PR a komunikace značky ŠKODA v Číně.

Ve své nové funkci bude odpovídat za korporátní komunikaci značky ŠKODA a bude přímo podřízen Jensi Katemannovi, vedoucímu Komunikace ve ŠKODA AUTO.

Jeho předchůdce, Jozef Baláž (44), nastupuje k 1. září 2017 na místo ředitele PR a komunikace značky ŠKODA v rámci společnosti Volkswagen Group China v Pekingu.

Jozef Baláž působí v tradiční české automobilce 17 let. V letech 2009 a 2010 byl manažerem komunikace závodu Volkswagen Bratislava a od roku 2011 vedl oddělení Komunikace podniku ve společnosti ŠKODA AUTO.

 

-rkp
Přeposlat
Diskuse
reklama

Postavila se agresivní politice Ruska a udržela Evropu jednotnou. Nemá charisma, ale lidé jí věří, říká životopisec Merkelové

Plná náměstí a politici na pódiích jsou při kampani minulostí, za voliči se jezdí na vinobraní či poutě

Čínské automobilky zvedly kvalitu vozů a po desetileté odmlce zahajují exportní ofenzivu na západní trhy

Sociální sítě Miloše Čermáka: Myslete si o mně, co chcete. Pokud možno něco hezkého

Čína zakázala dovoz textilu z KLDR. Do země také omezí export ropných produktů a zkapalněného zemního plymu

reklama