reklama

Albert za 16 dnů předělal hypermarket na Chodově

Čtěte více: Albert | rekonstrukce | nakupování | retail
  • V polovině srpna se po kompletním remodelingu otevřel hypermarket Albert na pražském Chodově. Jeho srdcem je oddělení ve stylu tržiště.
Albert Chodov Albert Chodov Foto: Jana Pfeiferová

Albert na pražském Chodově podstoupil rozsáhlou proměnu, na kterou si vyčlenil pouhých šestnáct dnů. Nově se v něm nachází speciální oddělení s potravinami pro zdravý životní styl, vinotéka nebo fresh bar. V oddělení pro zdravý životní styl je k dostání více než tisícovka potravin. V regálech jsou potraviny bez lepku, laktózy, pro diabetiky, vegany, vyznavače raw a bio produktů.

Srdcem nové prodejny je část s čerstvými potravinami ve stylu moderního tržiště. Zákazníci mohou postupně nakoupit v jednotlivých částech. Například v oddělení ovoce a zeleniny by se lidé měli cítit jako na trhu. Důraz je prý kladen na čerstvost a pohodlí při výběru.

Jinou novinkou v oddělení ovoce a zeleniny je možnost nastříhat si a kombinovat různé druhy čerstvých bylinek. Snítky se následně dají do připraveného sáčku a naváží.

Albertovo pekařství nabízí čerstvé pečivo připravované od základů v místní rukodělné pekárně. Nechybí chléb od lokálních pekařů.

Jan Klika
Přeposlat
Diskuse
reklama

Manpower: Česko má kvalifikované zaměstnance, kteří ovšem neumí anglicky. Přesto patří do TOP 10 trhů práce Evropy

České soláry se rozrůstají po celém světě. V Íránu startuje projekt za 300 milionů, další vzniknou v Chile či Austrálii

Česká RSBC kupuje největšího výrobce pistolí ve Slovinsku. Sází na zhoršení bezpečnostní situace v Evropě

CRAB kontrolující nemovitosti státu měl šetřit miliony, namísto toho je spolykal. Evidence jednoho objektu stojí 27 tisíc

Zeman jmenoval novou vládu. Kabinet zvolil vicepremiéry Brabce a Stropnického a Babišovi nařídil odmítnout kvóty pro migranty

reklama