reklama

Letná přivítá v září 10. ročník závodu vysokozdvižných vozíků Ještěrka Cup

Video
Čtěte více: manipulace | Letná | závod
  • Česká pobočka společnosti Linde Material Handling chystá na první zářijovou sobotu jubilejní 10. ročník již tradičního závodu řidičů vysokozdvižných vozíků Ještěrka Cup 2017. Vedle řidičů vozíků bude hlavní hvězdou akce skupina Support Lesbiens.
Na Letné proběhne 10. Ještěrka Cup Na Letné proběhne 10. Ještěrka Cup Foto: Linde MH

Nejlepší čeští „ještěrkáři“ budou mít příležitost předvést svoje řidičské umění v soutěži Ještěrka Cup. Originální a divácky atraktivní disciplíny prověří přesnost, rychlost a schopnost bezpečné manipulace závodníků, a to na dvou typech strojů – na retraku a čelním vozíku.

Pro diváky bude připraven bohatý doprovodný program v podobě zábavných soutěží a lákavých atrakcí. Vedle řidičů vozíků bude hlavní hvězdou akce skupina Support Lesbiens. Organizátoři mysleli i na děti, které se budou moci projet v oblíbených šlapacích ještěrkách, vyřádit se na nafukovacích atrakcích a vyzkoušet spoustu dalších her. Průvodkyní celého závodu bude moderátorka Lucie Výborná, která připravila i videopozvánku.

 

Linde Ještěrka Cup 2017
Linde_Jesterka_Cup_2017.jpg

 

Linde Ještěrka Cup 2017 odstartuje v sobotu 2. září 2017 od 8.30 hod. na Letenské pláni (naproti stadionu fotbalové Sparty). Akce je pro všechny návštěvníky zdarma.

Registrace do závodů je přístupná na stránkách www.linde-mh.cz/jesterka-cup.

rn
Přeposlat
Diskuse
reklama

Manpower: Česko má kvalifikované zaměstnance, kteří ovšem neumí anglicky. Přesto patří do TOP 10 trhů práce Evropy

České soláry se rozrůstají po celém světě. V Íránu startuje projekt za 300 milionů, další vzniknou v Chile či Austrálii

Česká RSBC kupuje největšího výrobce pistolí ve Slovinsku. Sází na zhoršení bezpečnostní situace v Evropě

CRAB kontrolující nemovitosti státu měl šetřit miliony, namísto toho je spolykal. Evidence jednoho objektu stojí 27 tisíc

Zeman jmenoval novou vládu. Kabinet zvolil vicepremiéry Brabce a Stropnického a Babišovi nařídil odmítnout kvóty pro migranty

reklama