reklama

Hurá, policie vyzývá lidi, aby přemýšleli! Počkat...

Názory
Čtěte více: média | okurky | nebezpečí
  • Buďme rádi, když se nic neděje.
  • Ne, vážně.
  • Sice se tomu posměšně říká “okurková sezóna”, že prý jako nejdůležitější zpráva v médiích je ta, že dozrávají okurky, ale znovu opakuju: Buďme rádi!
Martin Malý. Martin Malý. Foto: Jan Rasch

Televize Nova má opět "ženu bodnutou vosou", Česká televize reprízuje Pitaval a Chalupáře, život si poklidně plyne a nejlepší je, když se nic moc neděje. A když už to vypadá, že by se něco dít mohlo, tak to zase vyjde tak jako do prázdna. Jako třeba zpráva, že policie vyzývá lidi, aby přemýšleli.

To se člověk na chvíli zaraduje a říká si: "Třeba začnou pokutovat ty, co nepřemýšlí!" A že by toho bylo k pokutování. Namátkou třeba lidi, co vyrazí do Chorvatska autem v té nejšpičatější špičce, takže je evidentní, že budou stát v zácpách, a nevezmou si do auta ani balení vody, takže na dálnici v přehřátém autě kolabují a nadávají, že "jim nikdo ani vodu nepřinesl". Ti by mohli jít na paškál jako první. A pokutu na horní hranici sazby automaticky pro ty, co si vodu nevezmou, zato mají dvě tašky plné zavařovaček s řízky, svíčkovou a španělskými ptáčky. 

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé.

Děkujeme za vaši přízeň.

Obsah starší než měsíc je součástí archivu a do článků zdarma se nepočítá.
Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Předplatit

Martin Malý
Přeposlat
Diskuse

Na Václavském náměstí vystoupili i prezidentští kandidáti. Horáčkovi to nebylo umožněno, Hilšer mu nabídl část svého času

Tisíce lidí si připomínají události 17. listopadu. Babiš s Okamurou sklidili kritiku

V Mladé Boleslavi začne Škoda Auto vyrábět elektromobily. První vozy vstoupí na trh od roku 2020

Tesla představila elektrokamion a modernizovaný vůz Roadster. Někteří analytici firmu kritizují, že vyrábí "drahé hračky" a nedbá na zisk

Výročí 17. listopadu je poslední svátek, který lidé v Česku ještě opravdu slaví, říká historik Jiří Padevět

reklama