reklama

Citáty dne

Pro mnoho lidí včetně mě se něco změnilo, když se Britové rozhodli odejít a když jsme s obavami sledovali volby ve Francii a Nizozemsku.

Angela Merkelová
Německá kancléřka v předvolebním projevu prohlásila, že bude v případě znovuzvolení usilovat o hlubší evropskou integraci.

 

Není v lidských silách to vůbec zvládnout, zapamatovat si parametry a změny čísel.

Jaroslav Šebek
Tajemník Asociace soukromého zemědělství kritizuje ministra Mariana Jurečku kvůli byrokratické zátěži menších hospodářů.

 

Žádná změna ve svrchovanosti Gibraltaru nenastane, zůstane stoprocentně britský.

Fabian Picardo
Šéf gibraltarské vlády ubezpečil o zárukách britské vlády, že při brexitu nebude toto území předmětem "obchodu" s EU.

 

Je to blbost, takoví lidé u nás nejsou… Kdyby byli, ať se jich ujme Kanada. Ať se od nás drží dál, mohou se o ně postarat a vyčistit jim krev.

Ramzan Kadyrov
Prezident proruské autonomní Čečenské republiky odmítl, že by v jeho zemi žili homosexuálové, resp. že jsou pronásledováni.

 

Odmítáme manipulaci s tématem lidských práv proti Kubě, která může být v této oblasti velmi hrdá a nepotřebuje, aby ji USA či kdokoliv jiný poučovali.

Raúl Castro
Kubánský prezident se poprvé vyjádřil k tvrdšímu postoji USA, který kvůli porušování lidských práv před měsícem přijal prezident Trump.

 

Hosejn Ferejdún byl několikrát vyslechnut, stejně jako jeho blízcí. Byla stanovena kauce, a protože ji nezaplatil, byl převezen do věznice.

Gholámhosejn Mohsen Edžeí
mluvčí íránského ministerstva spravedlnosti o zatčení bratra prezidenta Hasana Rúháního kvůli blíže nespecifikovaným finančním deliktům

 

red
Přeposlat
Diskuse
reklama
comments powered by Disqus

Brabec: Jednou z největších chyb Česka byla privatizace vodovodů. Voda je věc státu, její cenu by měl hlídat úřad jako v Izraeli

Bitcoin se v srpnu nejspíš rozštěpí na dvě měny. Další rozkol se čeká v listopadu

Rozpadlé koalici lidovců a Starostů by pro vstup do sněmovny chybělo půl procenta, Okamura posiluje, ukázal průzkum Median

Libye dostane od EU 46 milionů eur na posílení ochrany hranic. Italské lodě jí pomohou v boji proti pašerákům lidí

Bude po volbách někdo spolupracovat s Okamurou? Místopředseda hnutí ANO Brabec to nevylučuje

reklama