reklama

Přestupy

Čtěte více: přestupy | manažer | ředitel
jarvis_5968e75b498eda17f29dbeab.jpeg Věra Výtvarová je nově vedoucí partnerkou auditorských služeb PwC v regionu střední a východní Evropy. Foto: Archiv Věra Výtvarová

Krátký posílil manažerský tým Foxconnu 4tech

Jiří Krátký (56) posílil manažerský tým Foxconnu 4tech na pozici komerčního ředitele. V dceřiné společnosti Foxconn.cz, která se věnuje inovacím v oblasti industriálního internetu věcí a chytrých továren, bude zodpovědný za obchodní a marketingové aktivity firmy.

ČSOB Penzijní společnost má nového finančního ředitele

Aleš Zíb (43) je novým finančním ředitelem ČSOB Penzijní společnosti. Zároveň je novým členem představenstva společnosti.

Výtvarová vede auditorské služby PwC v celém regionu

Věra Výtvarová je nově vedoucí partnerkou auditorských služeb PwC v regionu střední a východní Evropy, který v síti PwC čítá 29 zemí. Výtvarová dosud vedla auditorské služby PwC v Česku.

Kubricht se ujímá vedení Yves Rocher

Miroslav Kubricht (43) je novým generálním ředitelem francouzské kosmetické značky pro český a slovenský trh Yves Rocher.

Jaumotte je novým finančním ředitelem skupiny Axa

Laurent Jaumotte (45) je novým finančním ředitelem skupiny Axa v České republice a na Slovensku. Od roku 2011 zastával stejnou funkci v Lucembursku.

Skřivánek posiluje globální marketingový tým

Martina Kirchmanová bude mít na starosti on-line aktivity v oblasti zahraničního marketingu v největší jazykové agentuře ve střední a východní Evropě Skřivánek.

Heineken má nového obchodního ředitele sudového piva

Pavel Slavík je novým obchodním ředitelem ve společnosti Heineken Česká republika, který bude zodpovědný za restaurace a hospody.

Ondřej Macka
Přeposlat
Diskuse
reklama
comments powered by Disqus

Brabec: Jednou z největších chyb Česka byla privatizace vodovodů. Voda je věc státu, její cenu by měl hlídat úřad jako v Izraeli

Bitcoin se v srpnu nejspíš rozštěpí na dvě měny. Další rozkol se čeká v listopadu

Rozpadlé koalici lidovců a Starostů by pro vstup do sněmovny chybělo půl procenta, Okamura posiluje, ukázal průzkum Median

Libye dostane od EU 46 milionů eur na posílení ochrany hranic. Italské lodě jí pomohou v boji proti pašerákům lidí

Bude po volbách někdo spolupracovat s Okamurou? Místopředseda hnutí ANO Brabec to nevylučuje

reklama