reklama

Nejlepší programy pro testování počítače můžete koupit už za 300 korun díky Humble Bundle

Čtěte více: počítač | software
  • Nabídka pro „milovníky PC“ obsahuje programy PCMark 8 i herní 3DMark a VRMark.
  • Cena za kompletní balík devíti užitečných aplikací a služeb přijde na 12 dolarů.
  • Za 25 korun získáte nástroj iolo System Mechanic na vyladění Windows.
Nejlepší programy pro testování výkonu počítače lze nyní koupit ve výhodném balíčku - Ilustrační foto. Nejlepší programy pro testování výkonu počítače lze nyní koupit ve výhodném balíčku - Ilustrační foto. Foto: HAL3000

Pokud chcete vědět, jak je na tom váš počítač ve srovnání s jinými a jak jeho výkon ovlivňují nové verze systému, antivir nebo výměna součástek, máte možnost. Server Humble Bundle, známý zejména nabídkou levných her, nabízí balíček zaměřený na sledování výkonu počítačů a jejich vyladění.

Humble Bundle funguje na principu dobrovolných cen, přístup k různým částem balíčku však podmiňuje buď příspěvkem ve výši dosavadního průměru, nebo pevnou částkou. To se týká i balíčku "PC Lovers". Za jeden dolar (25 korun) nabízí sadu nástrojů System Mechanic, která obsahuje například průvodce nastavením soukromí pro Windows 10. Doplňuje ji aplikace AirParrot 2, která nabízí bezdrátový přenos obrazu z Windows nebo MacOS na televizi, a nástroj partition Master pro správu diskových oddílů.
 
Aktuálně za 115 korun lze získat také druhou trojici aplikací včetně herního benchmarku 3DMark a nakonec za 300 korun přidává PCMark 8, VRMark a roční licenci systému pro správu hesel Dashlane Premium. 
 
Při placení pak můžete vybrat, jaký podíl z celkové částky získají vývojáři, provozovatel serveru Humble Bundle a vámi vybraná nezisková organizace.
 
Kromě aktuální nabídky aplikací pro milovníky počítačů má Humble Bundle také balíček nezávislých her Freedom Bundle. Ten za pevně stanovených 30 dolarů obsahuje téměř padesát her včetně Stardew Valley nebo Invisible Inc s tím, že celý výnos míří na podporu organizací American Civil Liberties Union, Lékaři bez hranic a International Rescue Committee.

Otakar Schön
Přeposlat
Diskuse
reklama
comments powered by Disqus
reklama

Babiše bychom měli žalovat. Ztráta důvěryhodnosti by byl konec nezávislosti ČT, říká Wollner

Živě: Babišovo hnutí si zvolilo nové vedení. Kandidáta na prezidenta vybere až v referendu

Mobilní veletrh v Barceloně ovládnou telefony bez rámečků. Vrátila se i legendární Nokia

Babišův nepostradatelný. Faltýnek hlídá, aby ANO fungovalo, jak šéf potřebuje

Metr na operu Jiřího Černého: New York chce Rusalku znova a znova

X
Nemáte-li registraci, pokračujte zde
Nepamatuji si heslo
Potřebujete poradit?
Volejte:233 071 197
e-mail: predplatne@economia.cz